Магазин квітів
Завантаження
А чи знали ви , що кольори троянд мають своє особливе значення ?

Світ квітів – чудовий, запашний, радує око кожного. Гвоздики, хризантеми, лілії, нарциси і т. д, – представників цього величезного царства не перерахувати, але безсумнівною королевою цього світу вважається витончена троянда. Біла, жовта, червона і абсолютно у кожного з них є своє значення.

За всю історію дарування букетів сформувалась мова квітів. Троянди можуть сказати про багато що і перш за все-почуття до  людини. Вибирають ці квіти як подарунок впевнені в собі люди, що міцно стоять на ногах, які цінують стабільність і комфорт.

Одна з християнських легенд говорить про те, що троянда без шипів означала любов з першого погляду. Росла вона в райському саду, однак це було до гріхопадіння. Після того, як Єва і Адам були вигнані з раю, на розі зросли шипи, як би нагадуючи про смертний гріх.

Значення кольорів троянд

Чайній троянді приписується символ розставання – «Я не забуду Вас ніколи», нагадуючи адресату і дарувальнику про незабутні зустрічі. Також вона символізує постійність, а парфумери вважають її символом романтики, жіночності і краси.

Білий колір троянди

Біла троянди і фіалки стали символом чистоти, невинності і цнотливості Богоматері. За легендою, архангел Гавриїл зробив три вінка з жовтих, червоних і білих троянд для Пресвятої Богородиці.

У кожного вінка було своє значення: радість означав білий, жовтий – славу, а страждання — червоний. Біла троянда – символ згоди, чистоти, любові, вірності і невинності.

Подаючи ці квіти, дарувальник немов говорить до адресата – «Ви небесні і чисті, я захоплений вашою  неземною красою! Ви досконалі, як ці квіти!». Біла троянда-символ міцної, чистою і вічної любові, ось чому їх дарують на весілля.

Червоний колір троянди

ЧервонІ означають справжню, пристрасну любов і бажання. Багатьом відомо, що запах рожевих і червоних троянд дивний. Він висловлює пристрасть і глибоку любов. Також ці квіти підносять в знак захоплення і поваги.

З’єднані в одному букеті червоні і білі троянди означають гармонійну любов, єдність, міцну й тривалу дружбу, союз.

Рожевий колір троянди

Початок відносин символізують рожеві троянди. Вони натякають про зародження любовних почуттів, які в майбутньому можуть розгорітися на повну силу. Букет з цих шляхетних і прекрасних троянд виражає симпатію, гордість і благородність, почуття захоплення і ніжні емоції.

У рожевого кольору також безліч відтінків, і їх поєднання використовують для складання перспективних, часто красномовних послань.

Рожева троянда — символ вишуканості, люб’язності, елегантності, чемності і ввічливості.

Бордовий колір троянди

Червона і темно-червона троянда в букеті буде говорити про закоханість, захопленя і шалену пристрасть. Той, хто дарує ,  немов хоче сказати – «Ви настільки красиві, що не усвідомлюєте це». Саме бордові троянди вважаються за традицією дарувати 14 лютого в День Святого Валентина, щоб висловити свої почуття.

Жовтий колір троянди

У жовтої троянди самі позитивні значення – радість, щастя, дружба. Згідно значенням кольору троянд вона не має ніякого відношення до розлуки, ревнощів і зради, хоча в народі воно дуже поширено.

У жовтих троянд зовсім інше значення – визнання, дружба, захоплення, повага і поклоніння. Люди, які живуть довго в шлюбі дарують жовті троянди в знак розміреності і солодощі сімейних відносин.

У всі часи це колір означав волелюбний і активний початок, тому букети з жовтих троянд можна часто зустріти на різних урочистостях, як привітання винуватцю свята.

Проте не тільки значення кольору троянд здатне передати слова і почуття, також примітна і сама форма квітки. Приміром, нерозкриті бутони говорять про невинну закоханість.

Рожеві та червоні бутони підкреслять захоплення молодістю і красою, а білі натякають про неможливість виникнення прихильності і любові або молоду незрілу любов..