Магазин квітів
Завантаження
Весільні букети. Поради
Час на читання 5 хвилин

Весільний букет доповнює образ нареченої і є важливим атрибутом весілля. За традицією наречений дарує букет квітів, після викупу молодої в знак любові. Але, як правило, букет замовляє у флористів наречена.

Пропонуємо 5 порад як обрати найкращий весільний букет.

  • Квіти у букеті. Троянди – це основа класичного весільного букету. Білі троянди можна поєднувати з еустомою, фрезією, гортензією і орхідеєю різних видів, хризантемами, конваліями, альстромерією, гіперікумом і тюльпанами. Вишукано виглядають весільні фіксові букети. Зараз в моді букети хаотичні, ніби щойно зірвані.
  • Колір. Часто колір квітів підбирають під колір плаття нареченої. А ще можна підбирати під колір волосся молодої: блондинкам пасуватиме ніжна гамма кольорів – кремові або світло рожеві, а брюнеткам – яскраві квіти.  У весільних букетах нареченні намагаються уникати квітів жовтого кольору, бо вважають їх квітами зради і розлуки. Флористи це заперечують і говорять, що жовті квіти – це колір сонця, багатства та світла. Вирішувати в будь-якому випадку вам 🙂
  • Зелені багато не буває. Вдало обрана зелена основа під букет сприяє виразному виділенню квітів і підсилює їх вигляд. Зелень може бути різною за формою.
  • Форма. Букети можуть бути різної величини і форми, все залежить від фантазії наречених і флористів. Тут основне правило – гармонійне поєднання і зручність, адже молода буде його носити цілий день.  А також потрібно звернути увагу на зріст нареченої. Високим і струнким дівчатам пасують спадаючі букети («водоспад», «крапелька» або «муфта»), які б підкреслювали фігуру. А струнким і невисоким дівчатам найкраще підійде великий букет з гнучкими звисаючими квітами. Худеньким нареченим рекомендується обирати кульку-букет. А ще форму букету обирають за формою плаття, наприклад, до пишних суконь підходять спадаючі букети,  а до вузьких – кульки-букети.
  • Чим простіше, тим гарніше. Останніми роками наречені обирають букети з недорогих квітів і невеликих розмірів, адже через його надмірну святкову активність весільний букет «живе» кілька днів.