Магазин квітів
Завантаження
Яка ти квітка?
Час на читання 4 хвилини

Кожній людині подобаються свої квіти, не так часто можна зустріти однакові смаки до живих букетів. Як і в кожному випадку любов до квітів має своє трактування.

Психологи змогли визначити яка ви особистість по улюблених квітах. Цікаво?

Тюльпани – наполеглива і цілеспрямована особистість з активною життєвою позицією. Такі люди завжди дороблюють все до кінця і просто не можуть зупинитись поки не досягнуть поставленої цілі. Вони вірні в стосунках та відкриті у дружбі.

Півонії – романтична особа. Якщо звичайна людина іноді може не побачити в простому чогось вражаюче гарного, то така особистість бачить прекрасне у всьому. Творчі, їм подобається робити добро та бачити щасливими інших людей.

Іриси – витончена та мрійлива натура. Гармонія у всьому – це їхнє кредо. Зазвичай тяжко підстроюються під когось, мають власну думку та відстоюють її. Зосереджені на собі та своїй зовнішності.

Ромашки – прості та відкриті люди. Люблять щоб все було розкладене по поличках як в побуті, так і в житті. Цілеспрямовано йдуть до бажаного та часто лінь заважає дійти до кінця.

Гладіолуси – така квітка більше підходить для представників чоловічої статі. Такі люди точно знають чого хочуть, працьовиті та наполегливі. Іноді дуже тяжко в чомусь їх переконати, бо ще трохи й вперті.

Хризантеми – дуже стримані, часто занадто серйозні. Для такої людини дружба завжди на першому місці, вони ніколи не лишать у біді. Полюбляють практичність у всьому.

Лілія – мають почуття власної гідності, яке часто їм заважає, адже перехожим здається, що вони зарозумілі. Такі особи володіють почуттям гумору та мають великий багаж знань.

Троянда – королева квітів, так і в житті йде королевою людина, яка полюбляє такі квіти. Самодостатність її гасло. Компліменти сприймаються як само собою зрозуміле. В середині душі ранимі та дуже чутливі.

 

 

Впізнали себе?

Ще більше цікавого в нашому Instagram – приєднуйся!